Description
DK702

P+R craft

Button with Pin in-mould craft
Specification
| Approval | RoHS |
| Size | L 49.5mm W 43.5mm H 46mm |
| Weight | 40g |
| Waterproof | IPX5 |
| Material | PC+ABS |
| Handlebar for Holding | φ22.2mm Handlebar |
| Durability | 100,000 mating cycle |
| Operating Temperature | -20℃~60℃ |
| Function | Power on/off,shifter(+/-), information shift |


Hot Tags: dk702, China dk702 manufacturers, suppliers, factory, e bike display panel, ebike battery display





