Description
122DX/3+HT386
Electric lock switch, safety control; High strenth plastic shell , light, Durable; Aluminum handlebar clamping loop with firm locking performance; Simulate LCD display effect; IPX4 waterproof ability; Enviromental material , RoHS,REACH certification.
Specification
| Approval | RoHS / REACH |
| Size | L149mm W66mm H85mm |
| Weight | 209g |
| Waterproof | IPX4 |
| Material | PC/ABS,TPR |
| Wiring | 9 Pins |
| Voltage | 24V/36V/48V/60V |
| Operating Temperature | -25℃~65℃ |
| Wire Tension | ≥130N |
| Rotation Angle | 0°~70° |
| Spin Intensity | ≥9N.m |
| Durability | 100,000 mating cycle |
Hot Tags: 122dx/3+ht386, China 122dx/3+ht386 manufacturers, suppliers, factory


