Description
QD252
Cup light distribution, Free choice of reflectors to match or not to meet different kind of requirements ; High decibel ceramic buzzer chip and special driver chip are adopted to make a stable output and pleasant sound quality; Stainless steel or plastic bracket, which will not rust for up to 3 years.
Specification
| Approval | ISO / GB / CE |
| Size | L66mm W53mm H54mm |
| Weight | 90g |
| Wiring | 2 Pins / 3 Pins |
| Waterproof | IPX4 |
| Voltage | DC 12-48V / 12V / 36V / 48V |
| Center Luminance | 30LUX |
| Light Source | LED |
| Power | 2W |
| Horn Voltage | 36-48V |
| Horn Decibel | 80±5dB |








Hot Tags: qd252, China qd252 manufacturers, suppliers, factory, bike blinker light, CE Ebike LIGHT, E Bike Headlight, Ebike Lights 36v, Electric Bicycle Headlight, electric bicycle light







