Description
QD262
The shape is tough, stylish and compact, which can be adapted to more models. Double lens design, waterproof sealing technology, waterproof grade up to IPX6.
Specification
| Size | L44mm W63mm H40mm |
| Weight | 46g |
| Wiring | 2 Pins |
| Waterproof | IPX6 |
| Voltage | DC 36-48V / 6V |
| Center Luminance | 15LUX |
| Light Source | LED |
| Power | 1.5W |
Hot Tags: qd262, China qd262 manufacturers, suppliers, factory, E Bike Front Light, Ebike Head Light, Ebike Lights 36v, Electric Bicycle Front lamp, electric bicycle front light, Electric Bike Headlight


